• 2A i 2B 2022/2023

• wychowawczyni kl.2a: Irena Dobiosz

wychowawczyni kl.2b: Katarzyna Jendrysik

BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH DRUGICH

Bal karnawałowy to dzień wyczekiwany przez dzieci już od początku roku. Wszyscy z niecierpliwością i radością czekają na zabawę. Tak też było u nas -  w dniu 16.02.2023 r. odbył się ten wyjątkowy dzień. W sali pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci z obu klas przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać kotki, zebrę, pirata, policjantów, Spider-Mana, Czerwonego Kapturka,  a nawet Harrego Pottera … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy przy muzyce. A przepyszny poczęstunek w pełni zadowolił naszych przebierańców.

Katarzyna Jendrysik
          Irena Dobiosz

Dzień Kropki w klasie 2b

Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy...