Wycieczki klasowe

Czerwiec 2018

Edukacyjna wycieczka do Warszawy

W dniach 06 – 08 maja grupa 43 uczniów z klas 3a, 3c, 8b, 8c uczestniczyła w wyciecze do Warszawy. Przez 3 dni uczniowie zwiedzili m.in.  Stare Miasto, stadion PGE Narodowy, Pałac Kultury i Nauki. Dużą atrakcją dla wszystkich była  wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie można było samodzielnie dotknąć i doświadczyć wielu interesujących zjawisk ze świata fizyki, biologii czy anatomii człowieka. Uczestnicy wycieczki odwiedzili również cmentarz na Powązkach. Na  grobie naszej patronki -  Ireny Sendler,  uczniowie zapalili znicze i  uczcili jej pamięć.

Spływ kajakowy - 2a, 2b i 7a

3b na tatrzańskich szlakach

Klasa 3b uczestniczyła w czterodniowej wycieczce w Tatry i do Zakopanego. Bogaty program wycieczki obejmował m.in. zajęcia w parku linowym na Gubałówce, skoki z 14-metrowej wieży i zjazdy tyrolką, zwiedzanie multimedialnej ekspozycji w Muzeum TPN, wędrówkę po górskich szlakach do Czarnego Stawu Gąsienicowego i na widokowy szczyt Gęsia Szyja, a na zakończenie pobyt w Termach Bukovina.