Oddziały Przedszkolne

SKRZATY 2021/22

Wychowawczyni Aneta Kusz

 

 

 

Kolorowa jesień

Jesień to pora bardzo piękna i kolorowa. Korzystamy zatem z pogody i podziwiamy jesienne widoki. W sali również zrobiło się jesiennie i kolorowo. 

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 

 

Dzień Jeża

 

Skrzaty bardzo pracowicie świętowały Dzień Jeża. Od samego rana rozwiązywały zagadki, labirynty, ozdabiały, malowały, rysowały i odbijały swoje rączki.

 

 

Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

 

Z okazji Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania Skrzaty wykonały piękny plakat, wybierając zdrowe produkty z gazetek reklamowych. Przy okazji ćwiczyły wycinanie i klejenie.

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 

Ścieżka sensoryczna

 
Nasze oddziały przedszkolne biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Gramy Zmysłami". A tak oto udało nam się zrealizować pierwsze zadanie, którym byla ścieżka sensoryczna. 
 
 
Wszystkie zdjęcia TUTAJ
 

 

Jesień

Jesień to świetna okazja, by w przedszkolu super się pobawić i nauczyć czegoś nowego. A gdy można połączyć to w jedną całość, to efekty muszą być piękne!
 
 
 

 

DZIEŃ CHŁOPAKA

Nasz DZIEŃ CHŁOPAKA miał w tym roku babeczkowy charakter. Skrzaciki po raz kolejny ochoczo zabrały się do pracy. Babeczki powstały w kilka chwil. No i oczywiście musiały je od razu skonsumować! 
 

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nie brakowało atrakcji w naszym oddziale! Zaczęliśmy od tańców i zabaw z balonami i bańkami. Potem samodzielnie upiekliśmy pyszne ciasteczka maślane i oczywiście zjedliśmy je ze smakiem. Nie obyło się również bez pięknych medali dzielnych przedszkolaków!

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 

 

Dzień kropki

 

15 września obchodziliśmy w naszym oddziale przedszkolnym DZIEŃ KROPKI. Skrzaty kropkowały od rana i to z jakim zapałem i radością! Udało nam się stworzyć wiele kropeczkowych arcydzieł.

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 

 

Skrzaty znowu w przedszkolu

 

Po wakacyjnej przerwie Skrzaciki zawitały znowu do przedszkola. Bardzo cieszymy się z ich obecności i życzymy wielu radości w odkrywaniu coraz to nowych wyzwań.

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku
  ul. Dworcowa 27 44-180 Toszek
  powiat gliwicki, województwo śląskie, Polska

  dyrektor mgr inż. Waldemar Pigulak
  wicedyrektor mgr inż. Beata Cieślik
 • 32 2334419
  NIP 9691626740
  REGON 367997782

Galeria zdjęć