Oddziały Przedszkolne

SKRZATY 2021/22

Wychowawczyni Aneta Kusz

Kolorowa jesień

Jesień to pora bardzo piękna i kolorowa. Korzystamy zatem z pogody i podziwiamy jesienne widoki. W sali również zrobiło się jesiennie i kolorowo.

Dzień Jeża

Skrzaty bardzo pracowicie świętowały Dzień Jeża. Od samego rana rozwiązywały zagadki, labirynty, ozdabiały, malowały, rysowały i odbijały swoje rączki.

Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Z okazji Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania Skrzaty wykonały piękny plakat, wybierając zdrowe produkty z gazetek reklamowych. Przy okazji ćwiczyły wycinanie i klejenie.

Ścieżka sensoryczna

Nasze oddziały przedszkolne biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Gramy Zmysłami". A tak oto udało nam się zrealizować pierwsze zadanie, którym byla ścieżka sensoryczna.

Jesień

Jesień to świetna okazja, by w przedszkolu super się pobawić i nauczyć czegoś nowego. A gdy można połączyć to w jedną całość, to efekty muszą być piękne!

DZIEŃ CHŁOPAKA

Nasz DZIEŃ CHŁOPAKA miał w tym roku babeczkowy charakter. Skrzaciki po raz kolejny ochoczo zabrały się do pracy. Babeczki powstały w kilka chwil. No i oczywiście musiały je od razu skonsumować!

Album fotograficzny TUTAJ

Dzień Przedszkolaka

Dzień kropki

15 września obchodziliśmy w naszym oddziale przedszkolnym DZIEŃ KROPKI. Skrzaty kropkowały od rana i to z jakim zapałem i radością! Udało nam się stworzyć wiele kropeczkowych arcydzieł.

Skrzaty znowu w przedszkolu

Po wakacyjnej przerwie Skrzaciki zawitały znowu do przedszkola. Bardzo cieszymy się z ich obecności i życzymy wielu radości w odkrywaniu coraz to nowych wyzwań.