Oddziały Przedszkolne

SKRZATY 2020/21

wych. Aneta Kusz

 
 
 
 

 

Skrzaty na łonie natury

W końcu doczekaliśmy się pięknej pogody i korzystamy z niej ile się da. Spacerujemy, zwiedzamy nasze miasto , podziwiamy piękne widoki i bawimy się.

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

Nasza Planeta Ziemia

W kwietniu obchodzone jest święto naszej planety. Już w przedszkolu rozmawiamy o tym, w jaki sposób możemy dbać o naszą planetę i w jaki sposób możemy jej pomóc. Skrzaty jak zwykle chętnie pracowały i rozmawiały na ten ważny temat. 

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

 

Skrzaty małymi patriotami

Maj to jak wiadomo czas świąt patriotycznych, dlatego Skrzaty również uczą się patriotyzmu. Z okazji świąt majowach wspólnie udało nam się stworzyć piękną flagę Polski, a także kotyliony i serca w barwach narodowych. Rosną nam Mali Patrioci:))

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

 

Nauka w trybie zdalnym

Przez okres 3 tygodni, zgodnie z wytycznymi MENiS i GIS, zostaliśmy niestety zamknięci i nie mogliśmy uczęszczać do przedszkola. Nie oznacza to jednak, że nie wykorzystaliśmy tego czasu dobrze. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców oraz pracowitości naszych Skrzacików mogliśmy ciągle tworzyć i uczyć się nowych rzeczy! 

Album fotograficzny TUTAJ

 
 
 
Wiosna u Skrzatów
 
My już żegnamy powolutku zimę i zapraszamy do naszego przedszkola wiosnę! A jak wiosna to kolory, kwiaty wiosenne i bociany! A dużymi krokami zbliżają się również święta wielkanocne, dlatego zabraliśmy się za zajączki, baranki i inne ozdoby świąteczne.
Album fotograficzny TUTAJ

 

 

Alpaki w przedszkolu

Z okazji pierwszego dnia wiosny zaprosiliśmy do naszego przedszkola Alpaki. Skrzaty od pierwszego wejrzenia zapałały wielką sympatią do tych zwierząt. I choć pogoda spłatała nam figla, to my i tak wykorzystaliśmy ten dzień maksymalnie. Alpaki są bardzo przyjazne i dzieciaki je pokochały. 

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

 

Teatrzyk w przedszku

Nie mamy niestety możliwości zorganizowania żadnej wycieczki dla naszych przedszkolaków, ale znaleźliśmy inny sposób na rozrywkę. Zaprosiliśmy do naszego przedszkola teatrzyk interaktywny. W warunkach sanitarnych udało się wszystko zorganizować. Dzieci były bardzo zadowolone, a bańki mydlane okazały się świetną niespodzianką. 

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

Zimowy czas

Zima nam mija powoli, ale to wcale nie znaczy, że trzeba się nudzić. My ciągle coś tworzymy, a przy tym się uczymy i bawimy, korzystamy z pogody i cieszymy się czasem spędzanym wspólnie w przedszkolu. 

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

 

Bal karnawałowy

Nie mogło zabraknąć u Skrzatów tak ważnej imprezy, jaką jest BAL KARNAWAŁOWY! Przebrania były cudne, a zabawy szalone i roztańczone. Bawiliśmy się doskonale i czekamy na kolejny bal! 

Album fotograficzny TUTAJ

 

 

Dopiero co...

 

Dopiero co był wrzesień, a  już jesień powolutku nas opuszcza. Skrzaty jednak się nie nudzą i ciągle mamy coś do roboty. Grudzień to bardzo pracowity dla nas miesiąc. Za chwilę święta, więc przygotowujemy się do nich pełną parą. 

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 

 

 

Skrzaciki zadomowione

 

Skrzaciki zadomowiły się w przedszkolu na dobre, chętnie pracują i dowiadują się nowych rzeczy o otaczającym nas świecie. Poznaliśmy zasady ruchu drogowego, uczymy się zdrowego odżywiania, wiemy, co to  hymn i symbole narodowe i cieszymy się darami jesieni. 

Wszystkie zdjecia TUTAJ

 

 

 

JESIEŃ

 

Wakacje szybko minęły i Skrzaty we wrześniu z uśmiechniętymi buziami wróciły do przedszkola. Pożegnaliśmy lato i wakacje, ale za to przywitaliśmy jesień i poznajemy dary, którymi nas obdarowuje. Obchodziliśy liczne święta, Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopaka, Dzień Kropki, Dzień Drzewa, Dzień Chleba, Dzień Listonosza. Wykorzystujemy ten czas na zabawę, a także na kreatywne prace smiley 
 

 

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku
  ul. Dworcowa 27 44-180 Toszek
  powiat gliwicki, województwo śląskie, Polska

  dyrektor mgr inż. Waldemar Pigulak
  wicedyrektor mgr inż. Beata Cieślik
 • 32 2334419
  NIP 9691626740
  REGON 367997782

Galeria zdjęć