• Głosujcie na nasz projekt!

• Szanowni Państwo!

Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę w Toszeckim Budżecie Obywatelskim.

Projekt nr 10  .Nazwa projektu: Modernizacja szkolnej pracowni chemiczno-fizycznej

Projekt ma na celu zakup i montaż stołu demonstracyjnego oraz dygestorium w modernizowanej pracowni chemiczno-fizycznej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku.

Każdy rodzic może zagłosować nie tylko w imieniu swoim, ale też dziecka. W szkole wychowawcy rozdali stosowne zgody, które należy wypełnić, zrobić zdjęcie i dołączyć do zgłoszenia na stronie.

Głosowanie do 09.09.

Liczymy na Państwa zaangażowanie.

Link do głosowania:

• Pierwszego września do szkoły!

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 01.09.2022 (czwartek) w sali gimnastycznej o godz. 9.00. Około godziny 10.30 uczniowie wraz z wychowawcami przejdą do przydzielonych sal.

Świetlica w tym dniu będzie czynna od 7.00 do 15.30 - sala gimnastyczna, wejście nr 1.

Oddziały przedszkolne pracują od godziny 6.45 do 16.00 (zgodnie z indywidualnymi deklaracjami rodziców) - wejście nr 4 od strony boiska.

Zgodnie z zasadami działalności szkoły rodzice odprowadzający dzieci do szkoły i przedszkola nie wchodzą do budynku szkoły.

Pierwszego września powyższa zasada nie obowiązuje rodziców naszych pierwszoklasistów.