• Europejski Dzień Języków Obcych + Narodowe Czytanie Kordiana Juliusza Słowackiego

• Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z obchodzonego w naszej szkole w dniu 17.10.24r.  Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym roku był on połączony z Narodowym Czytaniem Kordiana Juliusza Słowackiego. Dziękujemy bardzo aktorom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie fantastycznych dekoracji.

Weronika Rolnik i Elżbieta Tuzik

• Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

• Dzisiaj - 16 października, z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca nasi uczniowie
            klas III, IV, V i VIII przystąpili do próby pobicia rekordu w pierwszej pomocy organizowanego przez
            WOŚP. Bicie rekordu w RK-O było doskonałą okazją do promocji i nauki udzielania pierwszej pomocy.
            Koordynatorzy akcji: Katarzyna Jendrysik, Waldemar Pigulak

• Pasowanie na Przedszkolaka

• 14 października nasze przedszkolaki stały się prawowitymi członkami społeczności szkolnej podczas uroczystego Pasowania na Przedszkolaka. Biedronki i Skrzaty zaprezentowały krótki program artystyczny.

Aneta Kusz

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dnia 14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, radości i uśmiechów, w którym uczniowie mogli wyrazić swoją wdzięczność i podziękowanie nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienny trud i zaangażowanie.

W tym roku uczniowie przygotowali wyjątkowy pokaz mody, podczas którego zaprezentowano stroje dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Było to pełne humoru i kreatywności widowisko, które wywołało uśmiechy na twarzach.

Pokaz mody był świetną okazją do wspólnej zabawy i podkreślenia wyjątkowej roli nauczycieli w życiu szkoły. Akademia zakończyła się piosenką oraz podziękowaniami i życzeniami dla wszystkich pracowników oświaty, którym uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i uznanie.

Marta Orlik

• Muzyczne spotkanie z Michałem Kowalonkiem - gitarzystą i wokalistą

• Dziewiątego października w naszej szkole odbył się niecodzienny koncert - lekcja muzyki. Z inicjatywy pani Renaty Cibis zagrał i zaśpiewał Michał Kowalonek - były wokalista zespołu Myslovitz. Muzykowi udało się "rozgrzać" szkolną publiczność, która jeszcze po koncercie nuciła jeden z zagranych utworów. Po spotkaniu w sali gimnastycznej pan Michał był gościem klas piątych i odpowiadał na bardzo różnorodne pytania.

BC

• ul. Dworcowa 27 44-180 Toszek